O nás

Nekonečné množstvo práce na vývoji sa postupne premietlo do vytvorenia produktovej rady autoalarmov, parkovacích senzorov, či vyhrievaní sedadiel spĺňajúcich nie len požiadavky náročných zákazníkov, ale aj podmienok pre udelenie uznávaných celoeurópskych certifikátov.

Keetec je neoddeliteľnou súčasťou slovenského trhu s automobilovým zabezpečením a doplnkami už od roku 2009. Počas svojej viac než desať rokov trvajúcej histórie sa značka úspešne presadila v tvrdej konkurencii a stala sa synonymom kvality. Produkty Keetec sú prvou voľbou každého, kto hľadá spoľahlivosť a komfort používania v atraktívnom balení. Bezpečnosť každého z našich produktov je overená časom a tisíckami spokojných zákazníkov, ktorí môžu pokojne spávať, vďaka dodatočnej ochrane produktov Keetec.

Jednou z najväčších devíz produktov KEETEC je tím ľudí, ktorý neustále monitoruje vývoj vozidiel a potreby  trhu a získané informácie zapracováva do vývoja nových moderných produktov presne podľa potrieb našich zákazníkov. Vďaka tomu je použitie produktov tejto značky jednoduché a rýchle  a to aj v najnovších vozidlách.

Dlhodobá vízia spoločnosti TSS Group je poskytovať svojim zákazníkom komplexné riešenia a tým byť stabilným a dôveryhodným partnerom v oblasti zabezpečovacích systémov.

BRATISLAVA

TSS Group a. s.Mlynské Nivy 58821 05 Bratislava
+421 915 831 762

KOŠICE

TSS Group a. s.
Rozvojová 2
040 11 Košice
+421 915 831 762

DUBNICA NAD VÁHOM

TSS Group a. s.Továrenská 4201/50018 41 Dubnica nad Váhom
+421 915 831 762

    Nezáväzná cenová ponuka

      Nezáväzná cenová ponuka

      AutoalarmImobilizérLokalizátorVyhřívání sedadelParkovací senzory